Спортивно-масова робота

Масово-оздоровчі, фізкультурні і спортивні заходи передбачають залучення студентів до активної рухової діяльності в об’ємі необхідного тижневого навантаження, зміцнюють здоров’я, удосконалюють фізичну і спортивну підготовленість студентів, залучають до здорового способу життя. Кафедра регулярно проводить роботу в  інститутах та гуртожитках.

Заступники деканів з фізкультурно-масової та спортивної роботи в інститутах, відповідають за розподіл студентів, курсів, груп в навчальні секції та навчальні групи, координують діяльність викладачів, що працюють зі студентами інституту з питань навчальної роботи, організовують проведення  контрольних змагань з державного тестування фізичної підготовленості, атестації студентів, комплектують та готують збірні команди інституту для участі в спортивних змаганнях університету, міста, проводять спортивно-масові заходиі.

Відповідальні за спортивно-масову та оздоровчу роботу в гуртожитку здійснюють планування, організацію і проведення у гуртожитку масових, оздоровчих, фізкультурних і спортивних заходів, комплектацію збірних команд гуртожитку, підготовку і організацію їх для участі в Спартакіаді студмістечка університету, вносять на розгляд студентської ради гуртожитку питання з фізичного виховання та масового спорту, координують діяльність спортивного активу гуртожитку зі спортивним клубом НУВГП.

В університеті щорічно проводиться Універсіада НУВГП, в якій беруть участь збірні команди інститутів з 8 видів спорту, Спартакіади студмістечка – з 7 видів спорту, Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників університету – з 5 видів спорту, доброю традицією стало проведення «Спортивного свята», на якому підводяться підсумки роботи, нагороджуються переможці та призери Універсіади та Спартакіади, кращі спортсмени, проходять показові виступи провідних спортсменів.

Всі масові, оздоровчі і спортивні заходи в університеті організовуються і проводяться кафедрою фізичного виховання спільно зі спортивним клубом «Водник».


Навчально-методичне забезпечення

Легка атлетика у ВНЗ навчально-методичний посібник П.В.Шолопак: Рівне, 2011
Легка атлетика у ВНЗ.pdf
Adobe Acrobat документ 1.4 MB
Фізичне виховання студентів спеціальних медичних груп. Навчально-методичний посібник. Петрук Л.А., Федотов В.
Петрук Л.А., Федотов В.М. Фізичне вихов
Сжатый архив в Zip формате 130.8 KB